Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Necmi Sıbıç ile devam

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Necmi Sıbıç ile devam Empty
MesajKonu: Necmi Sıbıç ile devam   Necmi Sıbıç ile devam Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 12:10 pm

Bulancakspor'un genel kurulu dün kulüp lokalinde çoğunluğa bakılmaksızın yapıldı.

TFF 3. liginde mücadele edecek olan Bulancakspor’un genel kurulu dün kulüp lokalinde çoğunluğa bakılmaksızın yapıldı.

Divan başkanlığını Sadullah Zehir, kâtipliklerini de Mehmet Tomak ile Ogün Tüysüz’ün yaptığı genel kurulda, kulübe talip olan mevcut başkan Necmi Sıbıç yeniden göreve getirildi.

Genel kurulda sadece Belediye Başkanlığının çelengi olması dikkat çekti.

Başkan Necmi Sıbıç, listesini hafta sonu açıklayacağını kaydetti.

NECMİ SIBIÇ: “YALNIZ BIRAKILDIK”

Bulancakspor başkanlığına yeniden seçilen Necmi Sıbıç, genel kurulda yaptığı konuşmada yönetim olarak yalnız bırakıldıklarını belirterek, genel kurula bile yetkililerin gelmediğini söyledi.

Başkan Necmi Sıbıç, yaptığı konuşmada özetle şöyle dedi:

“Bulancakspor’u yaşatmak bu şekilde mümkün değildir. Yönetim olarak lig içinde yalnız bırakıldık. Sadece Belediyeden destek gördük.

Belediye Başkanımız Kadir Aydın’a Bulancakspor’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kulübün genel kuruluna bile yetkililer ilgi göstermiyor. Bulancakspor’a yardım edilmeyecekse, kulübü kapatalım gitsin o zaman.

Desteğe ihtiyacımız var. Kulübümüze mutlaka maddi destek verilmesi lazım. İlçede dedikodudan başka bir şey üretilmiyor. Bulancakspor’a yardım edilmiyor. Tüm olumsuzluklara rağmen, biz yolumuza devam etmeye çalışacağız.”

bulancakajans.com ©️ 2008 Alıntıdır
http://bulancak.yetkinforum.com

Necmi Sıbıç ile devam
1 sayfadaki 1 sayfası